ONLINE MAGAZIN

Kaiser Chiefs konečne vydávajú nový štúdiový album!

Úspešná anglická skupina Kaiser Chiefs sa takmer po troch rokoch vracia s novým radovým albumom. Ich, v poradí už piaty štúdiový album, s názvom Education, Education, Education&Warvychádza už dnestj. 28. marca!

KC_1

Skupina pesničky pre nový album napísala v Londýne, Los Angeles a Nashville a desiatku pesničiek následne odisšla natočiť do neznámeho Maze Studio v Atlante, kde nad celým vznikom albumu dohliadal producent Ben H. Allen III.Ten má na svojom konte už veľa úspešných albumov, v minulosti sa podieľal na vzniku albumov GnarlsBarkley, AnimalCollective alebo Deerhunter.

Kaiser Chiefs neponechali nič na náhode a venovali sa aj následnému mixovaniu celého albumu. To prebiehalo v Electric Lady Studios a celé si to vzal na starosť uznávaný Michael Brauer, ktorý je podpísaný pod veľkými albumami Coldplay, PetShopBoys či My MorningJacket. Výsledok je výborný a kapela tak svojim fanúšikom servíruje údajne najlepší album svojej doterajšej kariéry.

Kaiser Chiefs niekoľko pesničiek z albumu Education, Education, Education&War predstavili už v priebehu minuloročnej festivalovej sezóny a zožali s nimi veľký úspech. Asi najväčší úspech mala pesnička “ComingHome“,ktorá sa stala aj pilotným singlom celého albumu. Po singli, ktorý sprevádza aj veľmi vtipné, na jeden záber natočené video, už siahla väčšina európskych  rádií a v kuloároch je pesničke predurčený podobný osud ako 7 rokov starému hitu “Ruby“.

Kaiser Chiefs sa s novým štúdiovým albumom vracajú vo fantastickej forme a ich nový album je tak jedným z najočakávanejších titulov tejto jari! Skupina tak určite nadviaže na doterajšie úspechy, ktorými boli tri prestížne ceny Brit Awards, mnoho zlatých a platinových ocenení a milióny predaných albumov a singlov.

Kaiser Chiefs sú späť! Práve dnes vychádza ich nový album album “Education, Education, Education&War“ pod hlavičkou Universal Music!

Kaiser Chiefs – ComingHome 

http://www.kaiserchiefs.com
https://www.facebook.com/kaiserchiefs

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Umenie a kultúra

Za vianočnou atmosférou na sever Čiech

Lyžiarske areály v severných Čechách sú pripravené na novú sezónu a Liberecký kraj láka na skvelé prepojenie, kedy spoznáte nielen stovky kilometrov zjazdoviek a bežkárskych trás, ale aj umenie miestnych sklárov. Liberecký kraj predstavil v Bratislave zimnú ponuku.  Na zjazdovky aj bežky Poznávacím znamením celého Libereckého kraja je neprehliadnuteľný Ještěd s hotelom a vysielačom, ktorý […]

Čítať ďalej
Nezaradené Radíme Vám Umenie a kultúra

Tajuplné bytosti alebo ten kto po nociach chodí

Vstúpte na miesto s nádychom dedinských tradícií, dýchajúce odkazmi predkov i akýmsi závanom čarov. Dobrých i zloprajných. Objavte tajuplné bytosti ako súčasť niekdajšieho života… Runa, Mora, Poludnica ožívajúce v zhmotnených predstavách, vás budú sprevádzať počas spoznávania zvykoslovia. V ich tichej prítomnosti sa dozviete ako ľudia chránili seba i vaše príbytky pred zlými silami a čarami. […]

Čítať ďalej
Radíme Vám Tlačová správa Umenie a kultúra

BIBIANA otvorí Bienále animácie Bratislava 3. októbra

OKTÓBER BUDE V BRATISLAVE V ZNAMENÍ ANIMOVANÉHO FILMU Už viac ako 30 rokov každú druhú jeseň ožíva Bratislava animovaným filmom. V dňoch 3. – 9. októbra 2022 sa uskutoční 16. ročník medzinárodného festivalu animovaných filmov pre deti a mládež Bienále animácie Bratislava (BAB). Ide o najstarší festival svojho druhu na Slovensku. Z malého festivalu sa postupne stala […]

Čítať ďalej