ONLINE MAGAZIN

Avicii dá svojmu debutovému albumu za pár dní aj remixový kabát !

Švédsky DJ a producent Avicii si minuloročným vydaním svojho debutového albumu “True“ upevnil pozíciu jedného z najúspešnejších predstaviteľov súčasnej tanečnej scény. Zo spomínaného albumu vydal 4 úspešné single a teraz sa rozhodol potešiť aj jeho remixovanou podobou.

Posledných dvanásť mesiacov bolo pre Aviciiho najdôležitejších v jeho celej doterajšej kariére. Jeho debut “True“ prijali veľmi pozitívne nielen fanúšikovia, ale aj odborná kritika. Vďaka hitom “WakeMeUp“, “YouMakeMe“, “Hey Brother“ alebo “Addicted To You“sa tento 24-ročný rodák zo Štokholmu naviac etabloval medzi najväčšiu hudobnú elitu.

Avicii sa v minulosti presadil nielen ako výborný producent, ale aj ako veľmi uznávanýremixér.  Jeho rukami prešli úspešné single od odMadonny, Davida Guetty, Armina van Buurena, EnriqueIglesiase alebo dua DaftPunk a vždy išlo o excelentnú prácu, ktorá zabodovala vo všetkých popredných svetových kluboch. Tentokrát si Avicii vzal ešte o trochu väčšie „sústo“ a rozhodol sa zremixovať pesničky zo svojho albumu.

Už v piatok 21.marca sa na trhu objaví album pomenovaný “True: Avicii By Avicii“, ktorý ponúkne nový pohľad na album “True“, a to očami jeho autora. Avicii sa rozhodol svojim pesničkám dať úplne nový rozmer a neobmedzoval sa tak iba na hudobný sound, ktorým sa prezentuje v poslednej dobe. Dočkáme sa tak teda tvrdých klubových beatov, elektra, diska ale aj downtempa. Avicii tak svojím remixovým albumom potvrdzuje, že je nielen výborným producentom a remixérom, ale aj všestranným hudobníkom.

Avicii pokračuje vo svojej neuveriteľnej jazde! Po 4 úspešných singloch z albumu “True“ vydáva jehoremixovú podobu. Titul nazvaný “True: Avicii by Avicii“vychýdza pod hlavičkou labeluUniversal Music už 21. marca!

Avicii – Addicted To You 

http://www.avicii.com
http://www.facebook.com/avicii
https://twitter.com/Avicii
http://www.deezer.com/album/6893935

TRACK LIST:

1. WAKE ME UP (AVICII BY AVICII)
2. YOU MAKE ME (AVICII BY AVICII)
3. HEY BROTHER (AVICII BY AVICII)
4. ADDICTED TO YOU (AVICII BY AVICII)
5. DEAR BOY (AVICII BY AVICII)
6. LIAR LIAR (AVICII BY AVICII)
7. SHAME ON ME (AVICII BY AVICII)
8. LAY ME DOWN (AVICII BY AVICII)
9. HOPE THERE’S SOMEONE (AVICII BY AVICII)

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Umenie a kultúra

Ilustrátorka Tina Minor: Neexistujú chyby, iba skúsenosti

Sympatická, talentovaná a úspešná – to je profesionálna ilustrátorka Tina Minor. Reč je o slovenskej umelkyni, ktorá patrí k vyhľadávaným ilustrátorkám a okrem svojej nezávislej tvorby kreslí pre slovenské aj svetové značky. O tom, ako sa vlastne dostala k umeniu, ktorému vďačí za svoju súčasnú kariéru, nám prezradila viac. Dalo by sa povedať, že Tina […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie Film Náš tip outdoor Umenie a kultúra

Hrady a zámky Plzeňského kraja

Prijmite video pozvánku na návštevu historických skvostov Plzeňského kraja, v Českej republike. Plzeňský kraj leží na juhozápade Čiech, v južnej časti bývalého Západočeského kraja. Na severozápade susedí s Karlovarským krajom, na severe má kratučký úsek spoločnéj hranice s Ústeckým krajom, na severovýchode hraničí so Stredočeským krajom, na juhovýchode s Juhočeským krajom. Najdlhší úsek spoločnej hranice […]

Čítať ďalej
Novinky Umenie a kultúra

Film Europe buduje v Bratislave nové kino Edison Filmhub

Film Europe zverejňuje prvé vizualizácie pripravovaného kina a kaviarne v Bratislave s názvom Edison Filmhub. Tento unikátny priestor prvého butikového kina a výberovej kaviarne sa bude nachádzať v historickom centre neďaleko Michalskej veže na Baštovej ulici č.6. Edison Filmhub v Bratislave nadviaže na vyše dvojročnú prevádzku s rovnakým názvom v centre Prahy, pár krokov od Václavského […]

Čítať ďalej