ONLINE MAGAZIN

Avicii dá svojmu debutovému albumu za pár dní aj remixový kabát !

Švédsky DJ a producent Avicii si minuloročným vydaním svojho debutového albumu “True“ upevnil pozíciu jedného z najúspešnejších predstaviteľov súčasnej tanečnej scény. Zo spomínaného albumu vydal 4 úspešné single a teraz sa rozhodol potešiť aj jeho remixovanou podobou.

Posledných dvanásť mesiacov bolo pre Aviciiho najdôležitejších v jeho celej doterajšej kariére. Jeho debut “True“ prijali veľmi pozitívne nielen fanúšikovia, ale aj odborná kritika. Vďaka hitom “WakeMeUp“, “YouMakeMe“, “Hey Brother“ alebo “Addicted To You“sa tento 24-ročný rodák zo Štokholmu naviac etabloval medzi najväčšiu hudobnú elitu.

Avicii sa v minulosti presadil nielen ako výborný producent, ale aj ako veľmi uznávanýremixér.  Jeho rukami prešli úspešné single od odMadonny, Davida Guetty, Armina van Buurena, EnriqueIglesiase alebo dua DaftPunk a vždy išlo o excelentnú prácu, ktorá zabodovala vo všetkých popredných svetových kluboch. Tentokrát si Avicii vzal ešte o trochu väčšie „sústo“ a rozhodol sa zremixovať pesničky zo svojho albumu.

Už v piatok 21.marca sa na trhu objaví album pomenovaný “True: Avicii By Avicii“, ktorý ponúkne nový pohľad na album “True“, a to očami jeho autora. Avicii sa rozhodol svojim pesničkám dať úplne nový rozmer a neobmedzoval sa tak iba na hudobný sound, ktorým sa prezentuje v poslednej dobe. Dočkáme sa tak teda tvrdých klubových beatov, elektra, diska ale aj downtempa. Avicii tak svojím remixovým albumom potvrdzuje, že je nielen výborným producentom a remixérom, ale aj všestranným hudobníkom.

Avicii pokračuje vo svojej neuveriteľnej jazde! Po 4 úspešných singloch z albumu “True“ vydáva jehoremixovú podobu. Titul nazvaný “True: Avicii by Avicii“vychýdza pod hlavičkou labeluUniversal Music už 21. marca!

Avicii – Addicted To You 

http://www.avicii.com
http://www.facebook.com/avicii
https://twitter.com/Avicii
http://www.deezer.com/album/6893935

TRACK LIST:

1. WAKE ME UP (AVICII BY AVICII)
2. YOU MAKE ME (AVICII BY AVICII)
3. HEY BROTHER (AVICII BY AVICII)
4. ADDICTED TO YOU (AVICII BY AVICII)
5. DEAR BOY (AVICII BY AVICII)
6. LIAR LIAR (AVICII BY AVICII)
7. SHAME ON ME (AVICII BY AVICII)
8. LAY ME DOWN (AVICII BY AVICII)
9. HOPE THERE’S SOMEONE (AVICII BY AVICII)

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Umenie a kultúra

Za vianočnou atmosférou na sever Čiech

Lyžiarske areály v severných Čechách sú pripravené na novú sezónu a Liberecký kraj láka na skvelé prepojenie, kedy spoznáte nielen stovky kilometrov zjazdoviek a bežkárskych trás, ale aj umenie miestnych sklárov. Liberecký kraj predstavil v Bratislave zimnú ponuku.  Na zjazdovky aj bežky Poznávacím znamením celého Libereckého kraja je neprehliadnuteľný Ještěd s hotelom a vysielačom, ktorý […]

Čítať ďalej
Nezaradené Radíme Vám Umenie a kultúra

Tajuplné bytosti alebo ten kto po nociach chodí

Vstúpte na miesto s nádychom dedinských tradícií, dýchajúce odkazmi predkov i akýmsi závanom čarov. Dobrých i zloprajných. Objavte tajuplné bytosti ako súčasť niekdajšieho života… Runa, Mora, Poludnica ožívajúce v zhmotnených predstavách, vás budú sprevádzať počas spoznávania zvykoslovia. V ich tichej prítomnosti sa dozviete ako ľudia chránili seba i vaše príbytky pred zlými silami a čarami. […]

Čítať ďalej
Radíme Vám Tlačová správa Umenie a kultúra

BIBIANA otvorí Bienále animácie Bratislava 3. októbra

OKTÓBER BUDE V BRATISLAVE V ZNAMENÍ ANIMOVANÉHO FILMU Už viac ako 30 rokov každú druhú jeseň ožíva Bratislava animovaným filmom. V dňoch 3. – 9. októbra 2022 sa uskutoční 16. ročník medzinárodného festivalu animovaných filmov pre deti a mládež Bienále animácie Bratislava (BAB). Ide o najstarší festival svojho druhu na Slovensku. Z malého festivalu sa postupne stala […]

Čítať ďalej