ONLINE MAGAZIN

Avicii dá svojmu debutovému albumu za pár dní aj remixový kabát !

Švédsky DJ a producent Avicii si minuloročným vydaním svojho debutového albumu “True“ upevnil pozíciu jedného z najúspešnejších predstaviteľov súčasnej tanečnej scény. Zo spomínaného albumu vydal 4 úspešné single a teraz sa rozhodol potešiť aj jeho remixovanou podobou.

Posledných dvanásť mesiacov bolo pre Aviciiho najdôležitejších v jeho celej doterajšej kariére. Jeho debut “True“ prijali veľmi pozitívne nielen fanúšikovia, ale aj odborná kritika. Vďaka hitom “WakeMeUp“, “YouMakeMe“, “Hey Brother“ alebo “Addicted To You“sa tento 24-ročný rodák zo Štokholmu naviac etabloval medzi najväčšiu hudobnú elitu.

Avicii sa v minulosti presadil nielen ako výborný producent, ale aj ako veľmi uznávanýremixér.  Jeho rukami prešli úspešné single od odMadonny, Davida Guetty, Armina van Buurena, EnriqueIglesiase alebo dua DaftPunk a vždy išlo o excelentnú prácu, ktorá zabodovala vo všetkých popredných svetových kluboch. Tentokrát si Avicii vzal ešte o trochu väčšie „sústo“ a rozhodol sa zremixovať pesničky zo svojho albumu.

Už v piatok 21.marca sa na trhu objaví album pomenovaný “True: Avicii By Avicii“, ktorý ponúkne nový pohľad na album “True“, a to očami jeho autora. Avicii sa rozhodol svojim pesničkám dať úplne nový rozmer a neobmedzoval sa tak iba na hudobný sound, ktorým sa prezentuje v poslednej dobe. Dočkáme sa tak teda tvrdých klubových beatov, elektra, diska ale aj downtempa. Avicii tak svojím remixovým albumom potvrdzuje, že je nielen výborným producentom a remixérom, ale aj všestranným hudobníkom.

Avicii pokračuje vo svojej neuveriteľnej jazde! Po 4 úspešných singloch z albumu “True“ vydáva jehoremixovú podobu. Titul nazvaný “True: Avicii by Avicii“vychýdza pod hlavičkou labeluUniversal Music už 21. marca!

Avicii – Addicted To You 

http://www.avicii.com
http://www.facebook.com/avicii
https://twitter.com/Avicii
http://www.deezer.com/album/6893935

TRACK LIST:

1. WAKE ME UP (AVICII BY AVICII)
2. YOU MAKE ME (AVICII BY AVICII)
3. HEY BROTHER (AVICII BY AVICII)
4. ADDICTED TO YOU (AVICII BY AVICII)
5. DEAR BOY (AVICII BY AVICII)
6. LIAR LIAR (AVICII BY AVICII)
7. SHAME ON ME (AVICII BY AVICII)
8. LAY ME DOWN (AVICII BY AVICII)
9. HOPE THERE’S SOMEONE (AVICII BY AVICII)

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám Umenie a kultúra

Zámok Eckertsau – jedinečné miesto, kde sa tvorili dejiny Európy.

V rakúskom mestečku Eckertsau, pri európskom veľtoku rieky Dunaj, je jedinečné miesto, kde sa tvorili nielen dejiny Európy, ale i dnešná realita moderného spoločenstva národov. V okolí tohto miesta sa rozprestiera prírodná oblasť Národného parku Dunajské lužné lesy – Donau – Auten. Korene zámockých dejín siahajú až do 12. storočia . V 18. storočí sa zmenil kamenný vodný hrad […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Radíme Vám Umenie a kultúra

Najpredávanejšia kniha Agathy Christie teraz s hviezdnym obsadením

Desať malých černoškov (Ten little soldiers) je názov slávneho románu Agathy Christie, ktorý sa dočkal adaptácie s hviezdnym obsadením a to v podobe televíznej minisérie z roku 2015 s názvom Až tam nebol žiaden. Túto adaptáciu si budú môcť diváci pozrieť 6. a 7. augusta v premiére na televíznej stanici Epic Drama. Dovtedy si pripomeňme niekoľko zaujímavostí, ktoré sa spájajú s populárnym […]

Čítať ďalej
outdoor Umenie a kultúra

Věstonická venuša – najstarší umelecký predmet z keramiky na svete.

Za jednu z najkrajších ukážok pravekého umenia považujú znalci kyprú hlinenú krásavicu nájdenú roku 1925 v bývalom sídlisku lovcov mamutov na južnej Morave. V súčasnosti je soška Věstonické venuše v držbe Moravského krajinského múzea v Brne v ústave Anthropos. Sošku ženy kyprých tvarov z čiernosivej pálenej hliny objavil tím Karola Absolona roku 1925 v bývalom […]

Čítať ďalej