ONLINE MAGAZIN

No Name vydávajú skvelý akustický komplet!

Skupina No Name je ďalšou z tých, ktorá vydáva ojedinelý akustický komplet G2 ACOUSTIC STAGE. Tešiť sa naň sa už môžete zajtra.

Ak sú No Name v niečom nedostihnuteľní, tak potom to je pódiová presvedčivosť, ktorá keď sa spojí s ich neprebernou zásobou hitov a strhujúcim temperamentom frontmana Igora Timka, máme tu naozaj nevšednú explóziu nákazlivého optimizmu, pohodovej nálady a spomienok s ich nezameniteľnými textami a úspešnými hitmi.

Skupina počas akustického vystúpenia, ktoré sa uskutočnilo 17. novembra minulého roku v pražskej Retro Music Hall, predstavila osemnásť svojich najväčších hitov, medzi ktorými nechýbali napríklad úspešné single “Starosta“, “Nie alebo áno“, “Lekná“, “Žily“, “Čím to je“alebo “Ty a Tvoja sestra“. Tí, ktorí sa ojedinelej show mali možnosť zúčastniť, jednohlasne potvrdzujú, že No Name si okamžite podmanili všetkých divákov a samotnú show si prítomní nevedeli vynachváliť. Šesť členná kapela bola v skvelej forme, výbornej nálady a hlavne Igor Timko prítomné fanúšičky (ako vždy) výborne bavil.

“To copředvedli, byloprostě fantastický. Koncert měl obrovskou šťávu“ okomentovala bezprostredne po vystúpení jedna z prítomných fanúšičiek. O tom, že hovorila pravdu sa budú môcť všetci presvedčiť už dnes, kedy CD+DVD vychádza.

Kompletný track list oboch nosičov bude takýto:

 1.       Starosta
2.       Duša a ja
3.       Ženušky
4.       Ďakujem, že si
5.       Na,na,naa
6.       Biela krása
7.       Panic a panna
8.       Za oknami
9.       Večnosť
10.     Hľadám
11.     Stromy
12.     Sľuby
13.    Niealeboáno
14.    Lekná
15.    Čím to je
16.    Žily
17.    Prvá
18.    Ty a tvoja sestra

No Name vydávajú špeciálny akustický komplet na CD+DVD. Nenechajte si ujsť ich G2 ACOUSTIC STAGE, ktorý vychádza pod hlavičkou labeluUniversal Music už DNES!

 

No Name – Lekná (acoustic)

http://www.no-name.sk
https://www.facebook.com/noname.sk
https://itun.es/cz/PLvcX
http://spoti.fi/1k8Hstf

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Umenie a kultúra

Šokujúce a nezabudnuteľné filmy podľa Tomáša Procházku v novom formáte Kina Film Europe

Už od stredy 27. apríla prinesie Kino Film Europe v Bratislave nový pravidelný formát Grôfkin Biograf v spolupráci s divadelným režisérom a performerom Tomášom Procházkom alias Grófkou. Každý mesiac predstaví radikálne a kontroverzné filmy, ktoré pohli nielen ním, ale hlavne svetovou kinematografiou. V premiérovom vydaní sa pozrie na šokujúce filmy režisérky Julie Ducournau. Nebude chýbať párty, DJ a ani uvítací drink. Tomáš […]

Čítať ďalej
Cestovanie Osobnosti Lines outdoor Tlačová správa Umenie a kultúra

V Bratislave sa otvorila výstava Česko bez bariér

Po úspešnej výstave Olomouc z po(d)hledu prichádzajú po roku na Hviezdoslavovo námestie v Bratislave ďalšie fotografie Tomáša Helíska: Česko bez bariér. Autor precestoval na svojom vozíčku šesť českých krajov, aby predstavil ich krásy slovenským turistom. Výstavu pripravilo zahraničné zastúpenie agentúry CzechTourism Slovensko v spolupráci s Českým centrom Bratislava a českými regiónmi. Záštitu prevzali Jeho Excelencia […]

Čítať ďalej
Radíme Vám Tlačová správa Umenie a kultúra

Filmová hudba – Pocta Johnovi Williamsovi

Aprílové koncerty Filmovej hudby uvedie  Slovenská filharmónia pod taktovkou Rastislava Štúra vo štvrtok, piatok a v sobotu 21., 22. a 23. apríla o 19-tej. Filmová hudba je jedným z najžiadanejších a najobľúbenejších hudobných žánrov. V interpretácii Slovenskej filharmónie zaznejú  aj v tejto sezóne známe filmové melódie viacerých skladateľov – Hansa Zimmera Piráti z Karibiku, Elmera Bernsteina […]

Čítať ďalej