ONLINE MAGAZIN

No Name vydávajú skvelý akustický komplet!

Skupina No Name je ďalšou z tých, ktorá vydáva ojedinelý akustický komplet G2 ACOUSTIC STAGE. Tešiť sa naň sa už môžete zajtra.

Ak sú No Name v niečom nedostihnuteľní, tak potom to je pódiová presvedčivosť, ktorá keď sa spojí s ich neprebernou zásobou hitov a strhujúcim temperamentom frontmana Igora Timka, máme tu naozaj nevšednú explóziu nákazlivého optimizmu, pohodovej nálady a spomienok s ich nezameniteľnými textami a úspešnými hitmi.

Skupina počas akustického vystúpenia, ktoré sa uskutočnilo 17. novembra minulého roku v pražskej Retro Music Hall, predstavila osemnásť svojich najväčších hitov, medzi ktorými nechýbali napríklad úspešné single “Starosta“, “Nie alebo áno“, “Lekná“, “Žily“, “Čím to je“alebo “Ty a Tvoja sestra“. Tí, ktorí sa ojedinelej show mali možnosť zúčastniť, jednohlasne potvrdzujú, že No Name si okamžite podmanili všetkých divákov a samotnú show si prítomní nevedeli vynachváliť. Šesť členná kapela bola v skvelej forme, výbornej nálady a hlavne Igor Timko prítomné fanúšičky (ako vždy) výborne bavil.

“To copředvedli, byloprostě fantastický. Koncert měl obrovskou šťávu“ okomentovala bezprostredne po vystúpení jedna z prítomných fanúšičiek. O tom, že hovorila pravdu sa budú môcť všetci presvedčiť už dnes, kedy CD+DVD vychádza.

Kompletný track list oboch nosičov bude takýto:

 1.       Starosta
2.       Duša a ja
3.       Ženušky
4.       Ďakujem, že si
5.       Na,na,naa
6.       Biela krása
7.       Panic a panna
8.       Za oknami
9.       Večnosť
10.     Hľadám
11.     Stromy
12.     Sľuby
13.    Niealeboáno
14.    Lekná
15.    Čím to je
16.    Žily
17.    Prvá
18.    Ty a tvoja sestra

No Name vydávajú špeciálny akustický komplet na CD+DVD. Nenechajte si ujsť ich G2 ACOUSTIC STAGE, ktorý vychádza pod hlavičkou labeluUniversal Music už DNES!

 

No Name – Lekná (acoustic)

http://www.no-name.sk
https://www.facebook.com/noname.sk
https://itun.es/cz/PLvcX
http://spoti.fi/1k8Hstf

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám Umenie a kultúra

Zámok Eckertsau – jedinečné miesto, kde sa tvorili dejiny Európy.

V rakúskom mestečku Eckertsau, pri európskom veľtoku rieky Dunaj, je jedinečné miesto, kde sa tvorili nielen dejiny Európy, ale i dnešná realita moderného spoločenstva národov. V okolí tohto miesta sa rozprestiera prírodná oblasť Národného parku Dunajské lužné lesy – Donau – Auten. Korene zámockých dejín siahajú až do 12. storočia . V 18. storočí sa zmenil kamenný vodný hrad […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Radíme Vám Umenie a kultúra

Najpredávanejšia kniha Agathy Christie teraz s hviezdnym obsadením

Desať malých černoškov (Ten little soldiers) je názov slávneho románu Agathy Christie, ktorý sa dočkal adaptácie s hviezdnym obsadením a to v podobe televíznej minisérie z roku 2015 s názvom Až tam nebol žiaden. Túto adaptáciu si budú môcť diváci pozrieť 6. a 7. augusta v premiére na televíznej stanici Epic Drama. Dovtedy si pripomeňme niekoľko zaujímavostí, ktoré sa spájajú s populárnym […]

Čítať ďalej
outdoor Umenie a kultúra

Věstonická venuša – najstarší umelecký predmet z keramiky na svete.

Za jednu z najkrajších ukážok pravekého umenia považujú znalci kyprú hlinenú krásavicu nájdenú roku 1925 v bývalom sídlisku lovcov mamutov na južnej Morave. V súčasnosti je soška Věstonické venuše v držbe Moravského krajinského múzea v Brne v ústave Anthropos. Sošku ženy kyprých tvarov z čiernosivej pálenej hliny objavil tím Karola Absolona roku 1925 v bývalom […]

Čítať ďalej