A-Data uvádza inovatívnu stolnú LED Desk Lamp

Spoločnosť A-Data Lighting predstavila novú stolnú lampu Tulip LED – praktické a krásne riešenie, ktoré kombinuje bezpečnosť s vysokou energetickou účinnosťou. Stolná lampa Tulip poskytuje osvetlenie až 1 000 Lux, ktoré je bez škodlivého ultrafialového žiarenia. Navyše ponúka trojstupňové nastavenie jasu spolu s pohodlným a upokojujúcim nočným svetlom.

Hladké línie, príjemné farebné prevedenie a minimalistický dizajn lampy dotvárajú prirodzené prostredie vášho domova alebo kancelárie. Intenzita jasu sa ľahko nastavuje dotykovým tlačidlom, ktoré zmení farbu podľa nastavenia – ružová (100%), fialová (80%) a modrá (60%). Pre využitie nočného svetla a na zaistenie vašej bezpečnosti a pohodlia aj počas noci, môže vyžarovať v nočnom režime príjemnú jemnú teplú žltú žiaru.

Pre mnoho spotrebiteľov je jedným z kľúčových prvkov pri rozhodovaní nízka spotreba energie. LED osvetlenie v stolnej lampe Tulip predstavuje až o 60% vyššiu úsporu energie než majú tradičné žiarovky. Jedno 8 wattové LED svetlo dokáže nahradiť 21 wattové konvenčné osvetlenie. Naviac je svetlo konzistentné, bez blikania a má životnosť viac ako 40 000 hodín.

Stolná lampa Tulip je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach (bielo-modrej alebo bielo-striebornej). Dodáva sa s dvojročnou zárukou. Stolná lampa Tulip LED bude k dispozícii prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov.