ONLINE MAGAZIN

Headset GAMDIAS Hephaestus s hliníkovým chladením

Spoločnosť GAMDIAS na Českom a Slovenskom trh uvádza novinku z radu profesionálnych herných headsetov – GAMDIAS Hephaestus . Tento ultimátny headset je určený predovšetkým pre hráčov a nadšencov , ktorí trávia väčšinu času so slúchadlami na hlave . Zároveň ho ocenia všetci , ktorí si potrpia na elegantný a osobitý dizajn spolu s precíznym prevedením .

 

HEPAHESTUS je ​​vybavený špeciálnym hliníkovým chladením oboch mušlí , ktoré maximalizuje komfort a pohodlie pri dlhodobom používaní a nedochádza tak k nepríjemnému poteniu a prehrievaniu uší . Mušle spolu s náhlavným mostom sú potiahnuté kožou a vďaka týmto vylepšeniam si každý hráč najlepšie vychutná celkový zážitok z hrania . O vysoko kvalitné verné podanie zvuku sa starajú 40mm neodymové reproduktory s rozsahom 20 – 20kHz . Navyše sú slúchadlá vybavené virtuálnym priestorovým zvukom 7.1 a vibráciami , ktoré napomáhajú včas upozorniť , odkiaľ presne sa v hre blíži nebezpečenstvo . Slúchadlá totiž rozlišujú odkiaľ zvuk prichádza a podľa toho vibruje pravá alebo ľavá mušla , čo dáva hráčovi výhodu oproti súperovi , lepší prehľad o situácii a možnosť tak včas a presne reagovať .

Headset je pre čistú a zrozumiteľnú komunikáciu vybavený flexibilným mikrofónom , ktorý si môže hráč nastaviť presne do polohy , ktorá mu vyhovuje a je doplnený o technológiu pre potlačenie okolitých ruchov , vďaka ktorej spoluhráči počujú iba hlas hráčov a nie napríklad šum z ulice .

Pre potrebu rýchleho vypnutia mikrofónu alebo upravenie hlasitosti , sú na prívodnom kábli umiestnené elegantné podsvietené ovládania , takže sú ovládacie prvky zreteľne viditeľné aj v tme . Kábel má dĺžku 2,5 m čo hráči umožňuje pohodlné pripojenie aj k počítaču umiestnenému napríklad pod stolom a pre maximalizáciu odolnosti je kábel opletený .

Cena: Doporučená koncová cena je 1 999,- s DPH.

 

GAMDIAS HEPHAESTUS 
Délka kabelu 2.5m
Rozměry 232 x 100 x 216 mm
Frekvenční rozsah 20 ~ 20KHz
Připojení USB – pozlacený konektor
Citlivost 117dB + / – 4 dB při 1 kHz
Impedance 32 Ohms
Velikost reproduktoru 40mm
Magnet reproduktoru NdFeB
Velikost mikrofonu 6.0 * 5.0mm
Citlivost mikrofonu -46dB + / – 3 dB
Frekvenční rozsah mikrofonu 100 ~ 10KHz
Impedance mikrofonu 2.2 K Ohms
Frekvenční rozsah vibrací 20 ~ 200Hz
Citlivost vibrací 82dB + / – 4 dB
impedance vibrací 8 Ohms

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Technika

V Trnave postavia osemmetrovú repliku stredovekého katapultu  

Novú mestskú atrakciu, ktorou bude replika obliehacieho zariadenia v životnej veľkosti, začnú stavať už začiatkom septembra v blízkosti trnavských hradieb. Jej slávnostné odhalenie bude počas jarmočného víkendu.   Projekt historickej rekonštrukcie obliehacieho zariadenia má za cieľ popularizovať a zatraktívniť turistom a obyvateľom Trnavy mestské opevnenie, ktoré patrí medzi najzachovalejšie v strednej Európe. „Týmto projektom by sme chceli […]

Čítať ďalej
Technika Tlačová správa

Kam ukladať dáta z IP kamier?

Spoločnosť Axis Communications predstavuje nový kompaktný rekordér AXIS S3008 pre správu až 8 kamier so softvérom AXIS Companion a štvoricu vysoko výkonných záznamových serverov radu AXIS S12, ktoré sú súčasťou kompletného end-to-end riešenia Axis pre náročnejšie aplikácie a dodávajú sa s predinštalovanými licenciami AXIS Camera Station a predkonfigurovaným softvérom.

Čítať ďalej
outdoor Radíme Vám Šport Technika

Jazda na bicykli. Rady, triky a tipy pre začiatočníkov aj pokročilých

Ako spoznám, že je čas vymeniť reťaz? Všetko čo máte na bicykli vydrží určitú dobu, ovplyvnenú hlavne tým, ako veľa na bicykli jazdíte, ako niektoré súčasti udržujete. Reťaz je jedna z veľmi namáhaných súčastí a jeho životnosť teda ovplyvní aj to ako silne šliapete, aj v akom teréne jazdíte. Opotrebováva sa sústavne tretím na predných […]

Čítať ďalej