ONLINE MAGAZIN

Pohyblivá reklama v časopisoch realitou

Čo by ste povedali na to, keby váš obľúbený časopis okrem klasickej tlačenej reklamy a článkov obsahoval aj pohyblivý a k tomu farebný obsah? A čo keby bola týmto obsahom reklama?

S touto myšlienkou prišiel minulý rok americký týždenník Entertainment Weekly a tisíc kusov jeho výtlačkov bolo naozaj špeciálnych. Nešlo o žiadne sci-fi hologramy či rôzne 3D naklápacie obrazce, ale o poctivú LCD obrazovku, ktorú redakcia zabudovala priamo do jedného listu týždenníka. Samozrejme, LCD obrazovka sama nič nezmôže a my očakávame nejaké špeciálne na mieru ušité zariadenie s dlhou životnosťou na batériu a to všetko v tenkom dizajne.

Opak je pravdou. Entertainment Weekly totiž obsahoval vložený čínsky telefón s Androidom a hardvérovou klávesnicou mierne pripomínajúci telefóny od BlackBerry. Samozrejme nie celý telefón, ale len jeho – ku podivu – veľmi tenké vnútro s celou elektronikou.

Vraví sa, že obrázok povie viac než tisíc slov a tak vám prinášam rovno video s týmto zázrakom. Určite sa ale zhodneme na tom, že tento šibalský kúsok redakcii vyšiel a celkový dojem z reklamy bol naozaj skvelý.

 

Napísal Lukáš Matta

Zdroj: http://www.lukasmatta.eu/index.php

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Nezaradené Príroda Radíme Vám Šport Technika Technológie

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok […]

Čítať ďalej
Technológie

Kamera dokáže v reálnom čase maskovať tváre ľudí

Aplikácia na dynamické maskovanie AXIS Live Privacy Shield je jediným analytickým kamerovým softvérom na trhu, ktorý maskuje osoby v reálnom čase vo video streamoch pri plnej snímkovej frekvencii a beží priamo vo vybraných modeloch kamier. Teraz pomocou umelej inteligencie a jednotky DLPU podporuje aj funkciu maskovania samotných tvárí.

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Technológie

Ako slúchadlá s aktívnym potlačením okolitého hluku zlepšujú cestovanie lietadlom

Nastáva čas dovoleniek a cestovania. Najrýchlejším dopravným prostriedkom, ktorým sa dostanete do vašej obľúbenej destinácie, je lietadlo. S lietaním je ale spojená rada nepríjemných a obťažujúcich faktorov a pre mnoho ľudí aj stres. Ako môžu pomôcť slúchadlá s technológiou potlačenia okolitých ruchov? Už od roku 1963 ponúkali letecké spoločnosti cestujúcim na palubách audio nahrávky s […]

Čítať ďalej