ONLINE MAGAZIN

Ahoj, Slovensko. Spotify je tu!

Ahoj, všetci!

Spotify dnes spustilo svoju hudobnú streamingovú službu na Slovensku. Sme veľmi radi, že tu môžeme byť.

Počínajúc dneškom môžu všetci slovenskí hudobní fanúšikovia začať využívať bezkonkurenčnú hudobnú službu Spotify, ktorá zadarmo prostredníctvom vášho mobilu alebo počítaču poskytuje prístup k viac ako 20 miliónom skladieb. Teraz už nemusíte kupovať ani sťahovať jednotlivé skladby. Jednoducho stlačíte tlačidlo  a vychutnávate si hudbu deň čo deň. Spotify ponúka dva možné spôsoby prístupu:

Spotify Free.

Najobľúbenejší spôsob hudobného zážitku zadarmo v telefónoch, tabletoch a počítačoch.

 

  • Vychutnajte si bezkonkurenčný prístup k hudobnému katalógu Spotify
  • Počúvajte všetkých svojich najobľúbenejších interpretov
  • Objavujte skvelé playlisty
  • Všetko úplne zadarmo

 

Spotify Premium.

Nekonečný hudobný zážitok.

 

  • Stiahnite si hudbu a počúvajte offline – v lietadle, vlaku alebo obývačke
  • Lepšia kvalita zvuku
  • Žiadne reklamy
  • Vďaka Spotify Connect získate jednoduché pripojenie k domácemu audiu
  • To všetko za cenu 5.99 EUR mesačne

 

Na stránke Discover nájdete každý deň nové odporúčania hudby na základe vášho predošlého počúvania. Vďaka funkcii Browse si zase môžete vybrať playlist, ktorý zodpovedá vašej aktuálnej nálade. Na výber máte z vlastných zoznamov skladieb, alebo najnovšie lokálne či medzinárodné playlisty.

Hudba zbližuje a Spotify sa o to snaží tiež. Zdieľať svoje hudobné zážitky môžete cez Facebook, blog alebo e-mail. Môžete takisto sledovať svojich priateľov, obľúbených interpretov alebo celebrity – to znamená, že pokiaľ oni objavujú novú hudbu, môžete ju objavovať spolu s nimi.

 

„Spotify ponúka všetko, čo by ste si mohli od hudobnej služby tohto druhu želať. Je zadarmo, rýchla, jednoduchá a naviac znie fantasticky. Raz ju vyskúšate a hneď si ju zamilujete,“ hovorí Przemek Pluta, CEE Business Manager Spotify.

„Chceme prinášať tu správnu hudbu pre každý okamih.  Počúvanie, objavovanie a zdieľanie – Spotify navždy zmení spôsob počúvania hudby,“ dodáva.

 

Spotify je najväčšia hudobná služba svojho druhu na svete. Má 24 miliónov aktívnych užívateľov a 6 miliónov predplatiteľov.

Pre viac informácií alebo registráciu do služby navštívte www.spotify.com alebo ešte našu facebook stránku www.facebook.com/spotify.

 

Záznam zo včerajšieho livestreamu konferencie Daniela Eka, kde predstavuje novinky, môžete vidieť na:

 

Pozrite si oficiálny videoklip pri príležitosti spustenia služby:


 

 

 

O Spotify

Spotify je digitálna hudobná služba, ktorá poskytuje prístup k viac ako 20 miliónom skladieb. Našim snom je, aby bola všetka hudba z celého sveta k dispozícií okamžite každému, kdekoľvek a kedykoľvek. Spotify uľahčuje hudbu počúvať, objavovať a zdieľať s priateľmi, ale zároveň zaisťuje, že umelci dostanú za svoje diela zaplatené.

Spotify je dnes k dispozícií v 55 krajinách po celom svete:

Andora, Argentína, Austrália, Belgicko, Bolívia, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Čile, Dánsko, Dominikánska republika, Ekvádor, El Salvador, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Guatemala, Honduras, Holandsko, Hong Kong, Island, Írsko, Kolumbia, Kostarika, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Maďarsko, Malajzia, Malta, Monako, Mexiko, Nikaragua, Nemecko, Nórsko, Nový Zéland, Panama, Paraguaj, Peru, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Slovensko, Singapur, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Taiwan, Taliansko, Turecko, Uruguaj, USA a Veľká Británia

Od svojho uvedenia na trh vo Švédsku v roku 2008 zaplatilo Spotify držiteľom práv viac ako miliardu amerických dolárov. Spotify sa tak stalo druhým najväčším zdrojom príjmov z digitálnej hudby v Európe (IFPI, 2011) a najväčšou a najúspešnejšou hudobnou steamingovou službou svojho druhu na celom svete.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Film Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám

Za divočinou nemusíte cestovať ďaleko

Aj keď to nemusí byť na prvý pohľad do oči bijúce, Európa je domovom úchvatných živočíchov. Tí musia v posledných desaťročiach čeliť výzvam dynamicky sa meniaceho sveta, ako aj klímy. V unikátnej šesťdielnej dokumentárnej sérii, ktorú predstaví Viasat Nature, sa zoznámime s najväčšími, najrýchlejšími a najvzácnejšími zvieratami žijúcimi na starom kontinente. Stretneme sa s najväčším európskym dravcom, ktorým je orlosup […]

Čítať ďalej
Cestovanie Náš tip Novinky Radíme Vám

Čedok je späť na Slovensku

Čedok je späť na Slovensku, záujem o odlety z Bratislavy je obrovský Novým country manažérom Čedoku pre Slovensko bude Juraj Sliacky Odkedy cestovná kancelária Čedok oznámila svoj návrat na slovenský trh, tisíce Slovákov si zakúpilo svoju dovolenku pri mori s odletom z Bratislavy. Počas týchto dvoch mesiacov dominovali najmä pobytové zájazdy do Turecka, Albánska, Bulharska a na grécke ostrovy […]

Čítať ďalej
Náš tip Technológie

Maratónsky tréning: Čo potrebujete vedieť

Veľa bežcov chce dokončiť slávny maratón, ktorý slúži ako test ich vytrvalosti, tak aj ako vrcholný úspech. Optimálny čas pre väčšinu bežcov je medzi dvoma hodinami a striedaním elitných bežcov a ôsmimi hodinami chodcov. Podľa typických časov pretekov by muži mali mieriť menej ako štyri hodiny a ženy menej ako štyri a pol hodiny, aby […]

Čítať ďalej