ONLINE MAGAZIN

ADATA predstavila DASHDRIVE DURABLE HD650

Spoločnosť ADATA Technology, popredný výrobca vysoko výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, dnes oznámila uvedenie prenosného pevného disku DashDrive Durable HD650.

Model HD650 je navrhnutý pre ľudí s aktívnym životným štýlom a je konštruovaný tak, aby zniesol nárazy a zároveň ochránil cenné uložené dáta. Vďaka ladným líniám a výrazným farbám má toto riešenie pre ukladanie dát skvelý vzhľad, ktorý osloví všetky vekové skupiny a pohlavia. Puzdro disku HD650 tvorí akrylátový materiál, ktorý je odolný voči poškriabaniu a disk má jedinečnú konštrukciu z troch vrstiev navrhnutú a vyrobenú s cieľom zabezpečiť vynikajúcu odolnosť proti nárazom.

Ultra rýchle rozhranie USB 3.0 korešponduje so športovým vzhľadom a dynamickým dizajnom disku HD650. Azúrová LED kontrolka indikuje napájanie a aktuálny stav prenosu dát. Disk DashDrive Durable HD650 je k dispozícii v kapacitách 500 BG a 1 TB v dvoch farebných prevedeniach – v šarlátovo červenej a elegantnej čiernej.

Dostupnosť

Disk DashDrive Durable HD650 bude k dispozícii prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov (Asbis SK) za výrobcom odporúčanú maloobchodnú cenu 55.99 € (500GB) a 74.99 € (1TB).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Technológie

Pretaktovateľné serverové pamäte DDR5

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, rozširuje svoj rad pamätí DDR5 uvedením Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, nového radu pretaktovateľných serverových pamätí navrhnutých tak, aby spĺňali výkonnostné požiadavky novej generácie pracovných staníc a stolových počítačov.

Čítať ďalej
Automobily Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám Šport Technika

Zvieratá Islandu, alebo s čím sa tu môžeme stretnúť

Ostrov ľadu a ohňa, ako býva Island nazývaný, je známy predovšetkým svojou unikátnou krajinou vulkánov, lávových púští, ľadovcov, ľadovcových riek a jazier. V porovnaní s týmito úžasnými geologickými fenoménmi sa tunajšia živá príroda zdá byť o niečo menej zaujímavá. Možno už len preto, že tá neživá tu býva často až príliš živá. Nenechajme sa ale […]

Čítať ďalej
Technika Umenie a kultúra

Za vianočnou atmosférou na sever Čiech

Lyžiarske areály v severných Čechách sú pripravené na novú sezónu a Liberecký kraj láka na skvelé prepojenie, kedy spoznáte nielen stovky kilometrov zjazdoviek a bežkárskych trás, ale aj umenie miestnych sklárov. Liberecký kraj predstavil v Bratislave zimnú ponuku.  Na zjazdovky aj bežky Poznávacím znamením celého Libereckého kraja je neprehliadnuteľný Ještěd s hotelom a vysielačom, ktorý […]

Čítať ďalej