ONLINE MAGAZIN

ADATA predstavila DASHDRIVE DURABLE HD650

Spoločnosť ADATA Technology, popredný výrobca vysoko výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, dnes oznámila uvedenie prenosného pevného disku DashDrive Durable HD650.

Model HD650 je navrhnutý pre ľudí s aktívnym životným štýlom a je konštruovaný tak, aby zniesol nárazy a zároveň ochránil cenné uložené dáta. Vďaka ladným líniám a výrazným farbám má toto riešenie pre ukladanie dát skvelý vzhľad, ktorý osloví všetky vekové skupiny a pohlavia. Puzdro disku HD650 tvorí akrylátový materiál, ktorý je odolný voči poškriabaniu a disk má jedinečnú konštrukciu z troch vrstiev navrhnutú a vyrobenú s cieľom zabezpečiť vynikajúcu odolnosť proti nárazom.

Ultra rýchle rozhranie USB 3.0 korešponduje so športovým vzhľadom a dynamickým dizajnom disku HD650. Azúrová LED kontrolka indikuje napájanie a aktuálny stav prenosu dát. Disk DashDrive Durable HD650 je k dispozícii v kapacitách 500 BG a 1 TB v dvoch farebných prevedeniach – v šarlátovo červenej a elegantnej čiernej.

Dostupnosť

Disk DashDrive Durable HD650 bude k dispozícii prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov (Asbis SK) za výrobcom odporúčanú maloobchodnú cenu 55.99 € (500GB) a 74.99 € (1TB).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Technika

V Trnave postavia osemmetrovú repliku stredovekého katapultu  

Novú mestskú atrakciu, ktorou bude replika obliehacieho zariadenia v životnej veľkosti, začnú stavať už začiatkom septembra v blízkosti trnavských hradieb. Jej slávnostné odhalenie bude počas jarmočného víkendu.   Projekt historickej rekonštrukcie obliehacieho zariadenia má za cieľ popularizovať a zatraktívniť turistom a obyvateľom Trnavy mestské opevnenie, ktoré patrí medzi najzachovalejšie v strednej Európe. „Týmto projektom by sme chceli […]

Čítať ďalej
Technika Tlačová správa

Kam ukladať dáta z IP kamier?

Spoločnosť Axis Communications predstavuje nový kompaktný rekordér AXIS S3008 pre správu až 8 kamier so softvérom AXIS Companion a štvoricu vysoko výkonných záznamových serverov radu AXIS S12, ktoré sú súčasťou kompletného end-to-end riešenia Axis pre náročnejšie aplikácie a dodávajú sa s predinštalovanými licenciami AXIS Camera Station a predkonfigurovaným softvérom.

Čítať ďalej
outdoor Radíme Vám Šport Technika

Jazda na bicykli. Rady, triky a tipy pre začiatočníkov aj pokročilých

Ako spoznám, že je čas vymeniť reťaz? Všetko čo máte na bicykli vydrží určitú dobu, ovplyvnenú hlavne tým, ako veľa na bicykli jazdíte, ako niektoré súčasti udržujete. Reťaz je jedna z veľmi namáhaných súčastí a jeho životnosť teda ovplyvní aj to ako silne šliapete, aj v akom teréne jazdíte. Opotrebováva sa sústavne tretím na predných […]

Čítať ďalej