ONLINE MAGAZIN

Acer Aspire V3

Acer Aspire V3 je notebook, ktorého doménou je flexibilita. Zabezpečiť si ho môžete v niekoľkých rozmeroch, farbách, aj výkonnostných variantoch.

Napriek tejto flexibilite si notebook Aspire V3 zachováva svoje základné prvky, ktorými sú spoľahlivosť, dizajnová sviežosť a operačný systém Windows 8. Spomenutá sviežosť nie je iba výstrelom do tmy, ale jedným zo základných pilierov, na ktorých tento notebook stavia. Dokonca aj čierna farba krytov pôsobí vďaka lesklému povrchu moderne, až trocha nadčasovo a vytvára dojem oveľa drahšieho a prestížnejšieho zariadenia. V zlatej farbe potom poskytuje svojmu majiteľovi veľký prínos k jeho osobnému imidžu a doteraz nevidený používateľský zážitok.

Ak sa rozhodnete pre notebook Acer Aspire V3, máte možnosť vybrať si z troch uhlopriečok displeja. Základný model ponúka 14 palcov s rozlíšením 1600×900 pixelov, čo predstavuje čistý, detailný a vzhľadom k využitiu LED podsvietenia a technológii CineCrystal aj jasný obraz. Ďalšie dve veľkosti pracujú s rovnakým rozlíšením displeja a navyšujú jeho uhlopriečku na 15,6 a 17,3 palcov. Ak vám nebude stačiť ani toto, máte možnosť pripojiť notebook cez HDMI port k Full HD televízoru a využívať tak priestor, ktorý ponúka. Navyše bez obavy, že by notebook nestíhal v tak vysokom rozlíšení poskytovať výkon potrebný na niekoľko rôznych činností v jednom okamihu.

Notebook je v jeho 17-palcovej verzii vybavený 4-jadrovým procesorom Intel Core i7 a 8 GB operačnou pamäťou RAM DDR3. Spustíte na ňom dokonca aj lepšie hry, keďže popri dobrom procesore a veľkej RAM-ke je notebook nositeľom grafickej karty Nvidia GeForce GT 650M s pamäťou 2 GB. Aby bolo dostatok priestoru na ukladanie týchto hier, grafických programov a iného obsahu, Acer do modelu Aspire V3 nasadil pevný disk s kapacitou 750 gigabajtov.

Fanúšikovia sledovania filmov, videoklipov a seriálov počas dlhších ciest autobusom ocenia, že všetky verzie notebooku Acer Aspire V3 disponujú technológiami zlepšujúcimi kvalitu zvuku aj videa. Na prvom mieste v sprostredkovaní obrazu je samotný displej s technológiou CineCrystal, o dodatočné vylepšenie obrazu a zvuku sa stará Dolby Home Theater štvrtej generácie.

Klávesnica Chiclet je jednou z ďalších predností notebooku, ktoré sa podieľajú na jeho produktívnom využití. Má ideálny zdvih, tlačidlá sú od seba dostatočne vzdialené a reagujú na stlačenie pomerne dôrazne. To všetko umožňuje používateľom, aby sa viac sústredili na samotnú prácu a nie na to, ako sa naučiť písať na klávesnici bez preklepov. Prítomné sú aj jednoduché tlačidlá pre ovládanie notebooku, s ktorými si budete rozumieť aj v prípade, že ste doteraz preferovali nastavenia jasu, hlasitosti zvuku a iných vlastností výhradne cez ovládacie panely na obrazovke. V 17-palcovej verzii je klávesnica vybavená aj numerickou časťou.

Pod klávesnicou sa nachádza rozmerný touchpad. Ten je zreteľne oddelený od priestoru určeného na opieranie dlaní a je vybavený dvomi mechanickými tlačidlami predstavujúcimi ľavé a pravé tlačidlo na myši. Touchpad je multidotykový, čím sa výrobca snaží čiastočne nahradiť chýbajúci dotykový displej.

 

Acer Aspire V3 si hľadá majiteľa najmä tam, kde je vyžadovaný vysoký výkon, spoľahlivosť a moderný dizajn. Aj keď je jeho hrúbka o niečo väčšia než v prípade ultrabookov, kompenzuje to rozsiahlou podporou komunikačných technológií a prítomnosťou optickej mechaniky Blu-ray, ktorá ani v dobe flashových pamätí a cloudu nestráca na užitočnosti.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Nezaradené Príroda Radíme Vám Šport Technika Technológie

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok […]

Čítať ďalej
Technológie

Kamera dokáže v reálnom čase maskovať tváre ľudí

Aplikácia na dynamické maskovanie AXIS Live Privacy Shield je jediným analytickým kamerovým softvérom na trhu, ktorý maskuje osoby v reálnom čase vo video streamoch pri plnej snímkovej frekvencii a beží priamo vo vybraných modeloch kamier. Teraz pomocou umelej inteligencie a jednotky DLPU podporuje aj funkciu maskovania samotných tvárí.

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Technológie

Ako slúchadlá s aktívnym potlačením okolitého hluku zlepšujú cestovanie lietadlom

Nastáva čas dovoleniek a cestovania. Najrýchlejším dopravným prostriedkom, ktorým sa dostanete do vašej obľúbenej destinácie, je lietadlo. S lietaním je ale spojená rada nepríjemných a obťažujúcich faktorov a pre mnoho ľudí aj stres. Ako môžu pomôcť slúchadlá s technológiou potlačenia okolitých ruchov? Už od roku 1963 ponúkali letecké spoločnosti cestujúcim na palubách audio nahrávky s […]

Čítať ďalej