Povianočná očista

Poradíme vám, ako sa zbaviť nadbytočných kilečiek, aj ako zbaviť organizmus škodlivín po sviatočnom hodovaní

Povianocna ocista

Vymeňte kávu za Caro

Neviete si predstaviť deň bez šálky kávy? V rámci novoročnej očisty ju vymeňte za zdravší variant, cereálny nápoj Nestlé Caro Original. Neobsahuje kofeín a cukor, preto je plnohodnotnou súčasťou jedálnička celej rodiny. Šálka nápoja pripravená s mliekom dodá telu vápnik a obohatí zimný pitný režim. Základom cereálneho nápoja je pražená zmes jačmeňa, raže a čakanky, obohatená o naklíčený jačmenný slad. Vďaka čakanke má prirodzene sladkú chuť a nedráždi žalúdok, takže nápoj je vhodný aj pre tehotné ženy, ľudí citliví na príjem kofeínu a deti.

 

Dámy, trénujte (nielen) na lyže

Chystáte sa na hory, ale na lyžiach ste nestáli už niekoľko rokov a bojíte sa, že sa vám hneď po prvej jazde roztrasú kolená? Pripravte sa na lyžovačku v Expreske, v klube pre ženy, kde si posilníte a spevníte celé telo prostredníctvom špeciálneho kruhového tréningu. Dvadsaťsedem klubov po Česku a Slovensku v tomto období ponúka zostavu cvikov zameranú na posilnenie spodnej polovice tela. Tri týždne cvičenia vás dokonalo pripravia na akokoľvek náročnú lyžovačku. Keď sa stanete členkou klubu Expreska, cvičiť môžete v ktorejkoľvek pobočke v ČR a na Slovensku.

 

Zbavte sa jedov

Chcete sa po Vianociach zbaviť prebytočných kilečiek, ktoré sa na vás počas hodovania nalepili? Nestačí sa len vzdať sladkostí, mastných jedál či ťažkých pokrmov. Okrem obmedzenia činností ako je fajčenie či pitie alkoholu, ktoré zvyšujú tvorbu jedovatých voľných radikálov, je nevyhnutné dodať telu detoxikačné látky, ktoré si v potrebnom množstve samé vyrobiť nedokáže. Spomedzi ovocia má preukázateľne najviac antioxidačných látok pôvodom brazílske ovocie Açai berry. Novinkou na trhu je čisto prírodný nápoj Acai Berry Detoxify, ktorý spája silu brazílskeho ovocia s ďalšími antioxidantmi ako Yerba Maté, Pestrec Mariánsky, Aloe Vera či vitamín C. Koktail zdravia dopĺňajú omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vápnik, horčík, zinok a vitamíny skupín B, C, D a E. Okrem detoxikačných účinkov tento nápoj dodáva telu energiu, podporuje imunitu a stimuluje metabolizmus.

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *